Hafta İçi : 09:00-18:00
·
Uzman Kadro
Alanında uzman avukatlar
Güven
Hukukta güvenle adım atın!
İletişime Geçin

BİZİ TANIYIN

yavuz Hukuk Bürosu Hakkında

Kuruluş ve İlkeler

Yavuz Hukuk Bürosu 2002 yılında Avukat Erhan YAVUZ tarafından kurulmuştur. Yavuz Hukuk Bürosu, değişen ve gelişen hukuk anlayışını takip etmekte ve sürekli olarak müvekkillerinin ihtiyaçlarına karşılık verebilecek düzeyde çalışmalarını sürdürmektedir.

İstanbul Barosuna kayıtlı Avukat Erhan YAVUZ, 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Avukatlık stajı ve vatani hizmet sonrasında 2002 yılında Yavuz Hukuk Bürosunu kurmuş ve aynı zamanda da Türk Telekom A.Ş. vekilliğini sürdürmüştür. Ekip arkadaşlarıyla kurulduğu yıldan bugüne kadar ki özverili çalışmaları sayesinde büronun şimdi ki kurumsal ve güçlü yapısını oluşturmuştur.

Mesleki başarısının sırrını ’’mesleğe ilk başlamış gibi heyecanlı ve istekli olmakla’’ açıklayan ve çalışma arkadaşlarında da bu ilkeyi arayan Avukat Erhan YAVUZ, büronun çalışma ilkelerine ”yapılabilenin en iyisi yapma’’ ilkesini de eklemiştir.

Yavuz Hukuk Bürosu Hakkında

Uzmanlık Alanı ve Yönetim Şeması

Yavuz Hukuk Bürosu, bünyesinde görev alan avukat, stajyer avukat, takip memuru ve asistan kadrosuyla yoğun iş temposunu kararlı bir şekilde sürdürmektedir.

Yavuz Hukuk Bürosu, öncelikle sektöründe öncü tüzel kişilikleri haiz Ulusal ve Uluslararası şirketler ile gerçek şahıslara hukuki hizmet sunmakta olup, işini en iyi şekilde yapmak için her türlü özveride bulunmakta, gelişen ve yenilenen hukuk alanında ki çalışmalarını devam ettirmektedir.

Yavuz Hukuk Bürosu, hukukun birçok alanıyla ilgilenmektedir. Bunların başında da özellikle ticaret hukuku, iş hukuku, idare hukuku, icra iflas hukuku, iş hukuku, marka-patent ve diğer hukuk dalları gelmektedir..